Hizmetlerimiz

Sizin İçin Neler Yapabiliriz

Video Düzenleme
Günümüz standartlarında üniversite mezunu senarist & yönetmen eşliğinde tüm video düzenleme / kurgu / efekt çalışmalarınız kurgu masamızda tamamlanır. Apple FinalCut, Motion tabanlı sistemler firmamızda mevcuttur.
3 Boyutlu Ortam
Mimari sunum ve hertürlü 3D sunum gerektiren projelerinizde bizimle çalışabilrsiniz ayrıca 3 boyutlu yazıcı ile tasarımlarınıza hayat verebiliriz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Ses Mühendisliği
Alanında bölgenin en iyisi olan 20 seneyi aşkın sektörel tecrübeye sahip ses mühendisimiz ve ekibi tüm ses miks/düzenleme/kayıt/mastering ve ses restorasyon işlemlerinizde yanınızda. Universal Audio ve Apogee tabanlı son teknoloji Apple platformlu stüdyomuzda her türlü projenizi güven ve kaliteyle tamamlayabilirsiniz.
Görsel Tasarım
Mersin ve ülke genelinde birçok grafik tasarım ödülüne sahip olan firmamız Corel ve Adobe yazılımlar ile firmanızın tüm kurumsal grafik çalışmalarını veya bireysel grafik ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Tüm Logo, Kartvizit, Tabela ve Matbaa çalışmalarınızı kendi tesislerimizde üretmekteyiz.
Organizasyon
Düğün, Nişan, Davet, Konser, Parti, Açılış benzeri tüm etkinlik organizasyonlarınızı bizimle yapabilirsiniz. Deneyimli Host & Hosteslerimiz, Ses ve Işık sistemlerimiz ve Her tarz güncel müzik listelerine hakim başarılı DJ kadromuz ile tüm etkinliklerinizde yanınızdayız.
Klip Yapım & Prodüksiyon
Bölgedeki tek resmi yapımcı olma ünvanını elinde bulunduran firmamız, klip prodüksiyonlarınızı başarıyla gerçekleştirebilecek kadro ve teknik techizata sahiptir. Klip çalışmalarınızı anlaşmalı olduğumuz tüm günümüz dijital platformlarında yayınlayıp tanınmanızı ve kliplerinizin daha çok internet kullanıcısına ulaşmasını sağlayabiliriz. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Web Tasarım & Web Yazılım
Firmanız için günümüz standartlarında, her türlü platforma uygun esnek tasarımlı ve yönetici panelli web sayfaları tasarlayabiliriz. Firmanız veya şahsınıza yönelik kurumsal / bireysel hertürlü animasyonlu dinamik size özgü sizi yansıtacak tasarımlarımız ile internet camiasında yerinizi hemen şimdi edinin.
Sosyal Medya Yönetimi
Tüm kurumsal sosyal medya hesaplarınızı bize teslim edin, sizin için tasarlayıp sizin için güncel paylaşımlar yaparak sosyal medyada çözüm ortağınız olalım. Siz rahatınıza bakarken ekibimiz herzaman sizin için çalışacak ve anlık paylaşımlar yapacaktır. Aynı zamanda her ay düzenli izlenme ve takip istatikleriniz de tarafınıza sunulacaktır.

Bugüne Kadar

40
Müzik Albümü
8
Film
Projesi
13
Çeşitli
Ödül
1000
'den
Fazla

Bağımsız proje ve birçok  kurumsal çalışmayı başarıyla referanslarımıza dahil ettik.   Turano Medya Ajansı stüdyolarında hertürlü görsel ve işitsel çalışmalar başarıyla tamamlanmaktadır ve söz verilen zamanda iş teslimi yapılması prensip edinilmiş ilkelerimizdendir.

Teknik Bilgiler

Bilgisayar & Yazılım
1 x Apple IMAC 2015 - 32gb ram - irispro ekran kartı - 1.5 tb ssd disk Macosx sistem :
LogicPro X
FinalCUT Pro
Universal Audio DSP Platinum Bundle
Waves
OverLoud Plugins bundle
Kontakt 7 & 5
BFD
AbbeyRoad Plugs
Neve, Slate, Focusrite plugs
Valhalla DSP bundle
Melodyn
Antares Autotune
ve daha fazlası ...
Ses Kayıt Arabirim :
1 x Apogee Duet Firewire stüdyo kanal kayıt
1 x Apogee Jam - Gitar input
1 x RME Madiface Pro - mobil ve dış çekim ses kayıt projeler için
1 x RME BabyFace Pro - mobil ve dış çekim ses kayıt projeler için
1 x Universal Audio UAD-2 DSP PCIe Card DSP işlemci
Video Prodüksiyon Ekipman
2 x DJI OSMO PLUS 4K - video stabilizer gimbal sistem ve 4K kamera
1 x DJI OSMO Pocket - 60 Fps 4K / 5K gimbal sistem ve kamera
1 x Sony A7r - 4K video kamera
1 x Canon Eos 5D - Video Kamera & Fotoğraf
1 x Işık Seti - Çeşitli SoftBox, Spot, Par aydınlatmalar
1 x Lens Kiti - Sıklıkla tercih edilen Sony & Canon Kamera Lensleri
Video Prodüksiyon Yazılım
Apple Platform
FinalCUT pro / kurgu / montaj / vfx
Motion 5 / özel efekt / kurgu / montaj
PixelFilm Studios Bundle
mVFX Plugin Bundle
Boris Bundle
RedGiant Bundle
Elements
ve daha fazlası ...
Nasıl Çalışırız ?
Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren talep ettiğiniz hizmetlerimiz ile alakalı olan departmanlarımızdan profesyönel bir temsilcimiz sizinle iletişim kuracaktır . Fakat ;
Çalışmaya karar vermeden önce, üzerinde çalışacağımız projeye dair sizinde fikir sahibi olmanız ve öncelikli olarak hayalettiğiniz ve istediğiniz detaylar hakkında soracağımız sorulara hazır olmalısınız. Ekip arkadaşlarımız sizi çok yormadan bir kabataslak çıkartmak isteyeceklerdir. Projenizi devraldıktan sonra, kendi aramızda bir toplantı yapıp iş dağılımı yapacak ve ortalama bir proje üstünde çalışma zamanı belirleyip size ilk sunum için bir tarih belirteceğiz. Belirttiğimiz tarihte projenizin sunumu gerçekleştirilip onayınız alınacak ve projeniz tamamlanma evresine geçilecektir.

Fiyatlarımız proje için harcanacak emek ve zaman baz alınarak hazırlanır. Sabit bir fiyatımız yoktur.

Kayıt Stüdyoımuz'da kayıt almak isteyen müzisyen arkadaşlarımızın `` en az 2 gün öncesinden `` randevu alması gerekmektedir. Stüdyomuzda yapılacak tüm kayıt çalışmalarında parçabaşı fiyat alınmaktadır. Tarafımızdan yapılacak Profesyonel Mix, Düzenleme ve Mastering fiyata dahildir.

Stüdyo Çalışma Zamanları
Hafta içi hergün saat 10:00 akşam 23:00 arası faaliyet göstermekteyiz.
HaftaSonları saatlerimiz şartlara göre daha esnek olmaktadır telefon ile bilgi alabilirsiniz.
Randevu Formu :
Stüdyo Konumu :